Case study

ITAKA

ITAKA

ITAKA powstała w 1989 roku i od 2009 zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI, jako lidera na rynku. Sukces nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy. ITAKA powstała z pasji, to pozwoliło traktować firmę nie tylko, jako źródło dochodu, ale przede wszystkim jako drogę do realizacji marzeń i ambicji. WWW.itaka.pl to nie tylko historia firmy, to setki stron programistycznych ewolucji podążania za marzeniami Klientów.

Zobacz co znaczy More ITAKA:

Efektywność

Zapewnienie stabilności serwisu

Przez ostatnie lata ruch na serwisie www.itaka.pl wzrósł wielokrotnie. Prawdziwym wyzwaniem jest ciągła optymalizacja systemu tak by serwis działał szybko, stabilnie i nieprzerwanie. 

Inwencja

Usprawniona obsługa agentów

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy system wspomagający współpracę ITAKA z jej agentami. 
Główny serwis www - podobnie jak u innych klientów to tylko najbardziej widoczny fragment naszej odpowiedzialności.

Kultura

Lepsze zrozumienie, wyższa skuteczność

Współpraca z zespołem ITAKA to prawdziwa przyjemność - każdemu życzymy takiego Partnera. Pracujemy z kulturą!

Ewolucja

W miarę jedzenia rośnie apetyt

Serwis www.itaka.pl to ciągły rozwój podążający zarówno za potrzebami rynku jak i nowymi standardami. Technologie dobieramy tak, aby ułatwić zarządzanie coraz większym systemem przy zachowaniu jego elastyczności.

Perfekcja

Ciągłość i pewność dokonywanych transakcji

Proces rezerwacji musi działać przewidywalnie i nieprzerwanie, zapewnienie tych parametrów stanowi dla klienta dodatkowy i wymierny zysk.