O nas

More IN SITE

To filozofia działania Webtailor w pięciu wymiarach:

Efektywność

Gdy liczy się rezultat

Nie można zarządzać czymś, czego nie da się zmierzyć.  Zwiększenie konwersji, wzrost liczby odwiedzin, mniej kliknięć do celu - efekty naszej pracy możesz zawsze porównać do konkretnych danych... i do swoich oczekiwań.

Inwencja

Pomysł to nie wszystko

A technologia to tylko początek. Dopiero połączenie z doświadczeniem oraz kompetencjami pozwala na osiągnięcie zaskakujących rozwiązań. Od tego jesteśmy.

Kultura

Ludzie są najważniejsi

Pracujemy z ludźmi i dla ludzi. Technologia to jedynie narzędzia, które stosujemy na miarę potrzeb użytkowników. Dlatego tak ważne w Webtailor jest zrozumienie tego, co jest najważniejsze dla Ciebie i Twoich klientów .

Ewolucja

Bo zmiany ekscytują

Technologiczna rewolucja trwa. Jesteśmy do niej przygotowani. Śmiało sięgamy po najnowsze rozwiązania mobilne, użytkowe oraz serwerowe. Możesz być pewien, że z nami zawsze będziesz na bieżąco.

Perfekcja

Skoncentrowani na najwyższej jakości

Praca z rozwiązaniami internetowymi i mobilnymi jest jak szlifowanie diamentu. Wymaga uważności, doskonałych narzędzi i praktyki. Nad doskonaleniem naszych umiejętności pracujemy każdego dnia, by oferować Ci zawsze starannie dopracowane i przemyślane rozwiązania.